چاپ        ارسال به دوست

اینبار شهدا را از صف اول چیدند...


در حقيقت ‏خدا از مؤمنان جان و مالشان را به [بهاى] اينكه بهشت براى آنان باشد خريده است ... و چه كسى از خدا به عهد خويش وفادارتر است پس به اين معامله‏ اى كه با او كرده‏ ايد شادمان باشيد و اين همان كاميابى بزرگ است ﴿سوره توبه-۱۱۱﴾

در ذهن ما یکی از تصاویر ماندگار از خادم الرضا و سید محرومان، تصویر بالا بردن کلام الله مجید در سازمان ملل متحد است جایی که از تریبون مجمع عمومی، اهانت‌ها علیه قرآن شریف را محکوم کرد. ایشان بارها پشتوانه عقیدتی خودشان را در خدمت به مردم نشان داده است و البته سیره و روش اهل بیت علیهم السلام که در زندگی پیاده کردند. و غیر از این نیست پیمودن مسیری جز فلاح و رستگاری برای کسی که به واقع تبعیت کند از قرآن. بحق پاداش کسانی که در جهان، کلام الله را در عمل بر سرِ دست می گیرند جز شهادت نیست.

زحمات و تلاشهای مجاهدانه شهدای این حادثه بویژه رئیس جمهور شهید و شهید امیرعبداللهیان برای ایجاد تحول در رفع مشکلات و موانع کشور در سطوح داخلی و بین اللملی بر کسی پوشیده نیست. به واقع ملت ما خدمتگزارانی را از دست داد که جای آنها به این سرعت پر نمی شود و نعمت داشتن آنها از ما سلب شد. پایگاه مقاومت شهید بینا دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته (اساتید- کارکنان-دانشجویی) فقدان این عزیزان را به صاحب اصلی این کشور حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می کند و برای تسکین عزاداران این شهدا از خداوند منان سکینه، صبر و استقامت مسئلت دارد.

به فضل الهی، با تدابیر و هدایتهای رهبر عظیم الشان انقلاب و همراهی و پشتیبانی ملت ایران، حرکت به سمت آرمانهای انقلاب اسلامی تداوم خواهد داشت.  

ابوالفضل صفایی

مسول کانون بسیج اساتید دانشگاه


 


١٠:١٧ - سه شنبه ١ خرداد ١٤٠٣    /    عدد : ٤٧٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج