چاپ        ارسال به دوست

دکترحسین محبی اعلام کرد:

مجوز انتشارات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته صادرشددکترحسین محبی اعلام کرد:

 

مجوز انتشارات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته صادرشد


رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته با اشاره به اخذ مجوز انتشارات  و راه اندازی آن دراین دانشگاه؛  هدف از این اقدام را چاپ و نشر کتب علمی و دانشگاهی جهت تدریس در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و انتشار کتب فرهنگي جریان ساز فرهنگي در جامعه، عنوان کرد.


دکتر حسین محبی گفت: دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته در راستای نقش آفرینی خود در عرصه علمی کشور و منطقه، اقدام به راه اندازی و اخذ مجوز « انتشارات دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته »  به شماره 18544 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نموده است.

وی ابراز امیدواری کرد که آثار چاپ شده توسط انتشارات این دانشگاه، ياري رسان اعضاي محترم هيئت علمي، پژوهشگران و دانشجويان باشند.


دکتر رضا حسن زاده، مدیر کتابخانه دانشگاه،  نیز  ضمن سپاس از حمایتهای رئیس دانشگاه جهت اخذ مجوز انتشارات، گفت: در این راستا کتاب "ارزيابي كارايي سيستم هاي كامپيوتري: يك رهيافت مدل مبنا" توسط انتشارات اين دانشگاه به زيور طبع آراسته شده  و دو کتاب "گیاهان رنگزا" و "پاسخ گیاهان به تنش های محیطی" در حال آماده سازی جهت چاپ می باشند.


همچنین وی  از کلیه اساتید، محققان و پژوهشگران که متقاضی انتشار کتاب (تألیف، ترجمه، گردآوری، تقریر، تحشیه و تصنیف) هستند، دعوت به عمل آورد که در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آئین نامه چاپ و نشر دانشگاه، با مرکز چاپ و نشر دانشگاه به آدرس ایمیل library@kgut.ac.ir  یا  شماره  03433776611 داخلی 3244 و 3283 یا شماره 03431623244 تماس حاصل فرمایند.
 


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٤٠٢    /    عدد : ٤٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٠١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج